KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14808021
nr 1480 8021
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Alplandskap. Signerad, daterad 1926. Akvarell, bildmått: 37x27 cm, yttermått inklusive ram: 39x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:52:56
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr